Detaljer om de forskjellige klassene i Battlefield 4
0

Detaljer om de forskjellige klassene i Battlefield 4

jul 06 Spill.no  

Nedenfor er tre videoer fra youtube-brukeren PolyGameEnt som går over noen detaljer fra pre-alpha av Battlefield 4 om de forskjellige klassene som kan spilles.


Noen små detaljer kan ha endret seg mellom prealpha og hva ble vist på E3. For eksempel vil engineer har eksklusiv tilgang til PDW som om han ikke nevnte i videoen. Også recon vil ikke være i stand til å bruke bare
 ett skudd på å ta ned en fiende, man må være rundt 20-40 meter unna han for å bare bruke ett skudd og skyter midt på brystet eller i hodet selvsagt.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qV3xfwod7pw (kan korrekturleser gjør lenkene om til youtube-videoer?)

http://www.youtube.com/watch?v=Ja5g1sAEZIk&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=3NglC6V32wg&feature=player_embedded

En stor forandring som vi har fått vite etter at videoene ble lagt ut er at defibilatorene vil nå trenger en ladetid som vil begrense antall gjennopplivninger slik at assault-klassen ikke kan spamme døde folk.

About Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.