Mer moro i «Just Cause 2»

Det kaotiske og morsomme actionspillet «Just Cause 2» blir straks enda mer kaotisk. Den svenske utvikleren Avalanche er nemlig klar med den første nedlastbare utvidelsen til spillet.

Mer våpen, mer moro

Torsdag 29. april kommer den første utvidelsespakken til spillet, som har fått tittelen «Black Market Aerial Pack». Denne inneholder et nytt jetfly, en ny rakettkaster, og en fallskjerm med jetmotorer(!). 25. mai kommer neste pakke, kalt «Black Market Boom Pack», som byr på tre eksperimentelle prototypevåpen. En blanding av en rakettkaster og et haglgevær, en bombekaster og en luftkanon som kan blåse vekk biler og fiender.

Kaoset roer seg med andre ord aldri på Panau. Begge de nedlastbare pakkene slippes samtidig på Playstation Network og Xbox Live og vil koste litt over ti kroner hver.

«Just Cause 2» er utviklet av Avalanche Studios og utgitt av Eidos. Spillet er ute på Playstation 3, Xbox 360 og PC.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

2168674c-d0f2-4a27-a6de-8bbb57135af8

Port-rapport: Resident Evil 7 og Resident Evil Village på Switch 2

Begge spillene i Ethan Winters duologien er nå tilgjengelig på Nintendo Switch 2, og viser for alvor hvor godt RE...

Image (1)

Konkurranse – Vinn gamingutstyr fra Steelseries

Er du en inspirerende musiker eller en kreativ sjel? Da bør du lese videre. Vi har omsider fått relansert vår...

IMG_3363

Super Bomberman Collection: En nostalgieksplosjon

Et av mine absolutte favorittspill i Super Nintendo var Super Bomberman. Jeg eide det aldri selv, men en av mine...