Ingen Sonic før 2020

Sonic the Hedgehog filmen har blitt utsatt t, etter mye kritikk over hvordan Sonic ble fremstilt på lerretet.

Ifølge filmes regissør Jeff Fowler vil filmen nå komme ut 14 februar 2020  i stedenfor  November i år.

Begrunnelsen er at de vil bruke tiden til å få Sonic til å ligne mer på spillversjonen av det kjente piggsvinet.

Sonic The Hedgehog har Jim Carrey i hovedrollen som Dr Eggman, en av de få tingene i traileren som ble møtt med applaus.

Mye av kritikken kom av at filmskaperene prøvde å lage Sonic mer realistisk enn tegneseriefiguren som vi alle kjenner. Nå har altså filmskaperene bukket under for presset og lover bot og bedring.

Traileren kan sees ovenfor

Picture of Alexander Lund

Alexander Lund

Opplevde "good old days" av videospill, og har fremdeles den gamle grå PSX som sin favorittkonsoll. Liker en god historie bedre en mange pixler og FPS i et spill
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Xbox_Game_Pass_Games_Coming_in_2026_714e0c5024

Disse spillene kommer til GamePass i mai

Mai byr på mye snadder på Xbox GamePass. Vi får det mystiske Mixtape, Call of The Elder Gods,det høyt etterlengtede...

PXL_20260527_140634869.TS-000

Reisebrev: Lansering av 007 First Light hos IO Interactive

Været kunne ikke vært mer på IO Interactive sin side når de skulle lansere resultatet av syv år med arbeid...

GAGC-430_1a1f0469efa9696183c91e60d724175661b939b6

Noblechairs AURA TX – Kvalitet i samtlige ledd

I anledning lansering av en ny gamingstol, AURA, har vi fått tilsendt en stol til test. Det første som møter...