Musikalske spillopplevelser på Øya 2010

Sist uke gikk Øyafestivalen 2010 av stabelen i Oslo til glede for flere tusen musikkglade mennesker. Gamle og unge artister fra inn- og utland som Karpe Diem, Robyn og Iggy & The Stooges hadde alle tatt turen til Middelalderparken i Oslo.

 

I den forbindelse lurte vi på hva festivaldeltakernes største musikalske opplevelser i spill kunne være. Med kamera, stativ og mikrofon under armen tok vi utfordringen, og huket tak i mennesker med en musikkglad spillentusiast i magen.

 

Se video her:

Klikk her for youtube-utgave.

Hva er dine største musikalske spillopplevelse? Del de gjerne i kommentarfeltet under.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Analogue 3D_header

Analogue 3D

Analogue har tidligere gitt oss moderne løsninger for å spille NES-, SNES- og Game Boy-spill. Nå har de gått løs...

c0f038eaffe8a7de8b674013fde787a8f4b030093d8cc152a176cd932466f1fc

Scott Pilgrim EX – Nostalgisk smør på flesk

  Bare rolige 16 år etter Scott Pilgrim vs. The World: The Game kom ut er en ny adaptasjon av...

4dfc4437-b2b0-4acc-b149-8a24fc0f05bd

PlayStation Plus-spillene du får i April

April byr på utfordringer for de som leter etter det med Lords of The Fallen, et dykk i nostalgien med...