Ny trailer for Owlboy

D-Pad Studio har sluppet en fersk trailer for sitt kommende indie-plattformspill Owlboy, hvor musiker Jonathan Geer blir feiret.

Grattis-trailer

Geer vant nylig en pris for beste indie-komponist på nettstedet Squareenixmusic.com, og blir nå hyllet av sine venner i D-Pad, som lager Owlboy. Som kjent er det Geer som står bak musikken også i det norske indie-spillet, og i traileren er det hans toner som akkompagnerer en ny gjennomgang av omgivelser vi kan vente oss når D-Pad omsider får ferdigstilt spillet sitt. Ifølge dem selv er det aller meste i rute for en lansering nærmere sommeren, noe du kan lese mer om i mini-intervjuet vårt.

Se trailer

Forrige trailer

Owlboy utvikles og utgis av D-Pad Studio for PC (og trolig Xbox 360). Spillet lanseres i løpet av 2013.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

evercade-home-computer-handhelds

Ukens spillnytt

Denne uken kan vi lese om en Early access-suksess, gamle helter fra 80-tallet gjenoppstår i ny form og nroske spill...

GAGC-430_1a1f0469efa9696183c91e60d724175661b939b6

Noblechairs AURA TX – Kvalitet i samtlige ledd

I anledning lansering av en ny gamingstol, AURA, har vi fått tilsendt en stol til test. Det første som møter...

IndianaJonesAndTheGreatCircle_EN_06

Port-rapport: Indiana Jones and the Great Circle (Switch 2)

Som mange andre på min alder har jeg et kjært forhold til Indiana Jones, hovedsakelig gjennom å få oppleve filmene...