Større enn Skyrim og CS

Brukerstatistikk fra spillnettverket Steam viser at betaversjonen av Valves Dota 2 er blant de mest spilte, foran spill som The Elder Scrolls: Skyrim, Call of Duty: Modern Warfare 3 og Counter-Strike: Source.

Gigabeta

Valve ser aldri ut til å komme ut av beta med det latterlig etterlengtede evighetsprosjektet Dota 2. Det hindrer imidlertid ikke spillerne å skyve spillet helt opp i toppen på aktivitetslistene på Steam. I skrivende stund topper spillet listen, over storheter som Team Fortress 2, Counter-Strike og Football Manager.

Dota 2 utvikles og utgis av Valve via Steam for PC og Mac. Spillet har vært i åpen beta siden i fjor, og forventes å lanseres i løpet av året. For å registrere deg for betatesting, kan du svare på spørreundersøkelsen HER.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Nå er vi aldeles på siste etappe før Agent 007 får sitt første nye spill på vel over 14 år,...

April byr på utfordringer for de som leter etter det med Lords of The Fallen, et dykk i nostalgien med...

Sjarmerende førsteinntrykk er dessverre ikke alltid nok for å skape en god spillopplevelse....