Tulletrailer til Black Ops 2

Activision har sluppet en ny trailer til Call of Duty: Black Ops 2, som skiller seg litt fra de andre reklamefilmene de har laget til spillet.

Lettbeint

Med AC/DC-musikk og en rekke mer eller mindre kjente personer som skyter og kaster økser på hverandre, er traileren langt mer lettbeint enn vi er vant til fra krigsspill. Og når det hele avsluttes med en horde zombier kan man vel strengt tatt ikke klage.

Vi må innrømme at vi ikke kjente igjen særlig mange av de såkalte “kjendisene” som dukker opp i traileren, men kanskje dere lesere kan finne ut av det i kommentarfeltet under?

Call of Duty: Black Ops 2 “Surprise”-trailer:

Call of Duty: Black Ops 2 utvikles av Treyarch og utgis av Activision. Spillet lanseres 13. november på Playstation 3, Xbox 360 og PC.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

c0f038eaffe8a7de8b674013fde787a8f4b030093d8cc152a176cd932466f1fc

Scott Pilgrim EX – Nostalgisk smør på flesk

  Bare rolige 16 år etter Scott Pilgrim vs. The World: The Game kom ut er en ny adaptasjon av...

Resident Evil 6_header

Tilbakeblikk: Resident Evil 6

Resident Evil 6 regnes ofte som det svakeste i serien. Hvordan er det for en som likte spillet i 2012...

south_of_midnight_banner.jpg.c1s011o.k.article-00-1b-j3.16o5hg

Port-rapport: South of Midnight (Nintendo Switch 2)

South of Midnight på Switch 2 er et spill jeg faktisk synes det er litt vanskelig å fortelle om. Det...