Utgivermøte # 3: Electronic Arts

Etter suksessen med utgivermøtet med Activision fortsetter vi selvsagt videre, og nå er det giganten Electronic Arts som står for tur, som vel neppe trenger nærmere introduksjon

Onsdag 17. februar pakker Jesper og jeg kamera, mikrofoner og notatblokk, og drar på besøk.

Spørsmål fra dere

Vi har avtalt med Electronic Arts at dere skal få stille deres egne spørsmål, og grunnen til at vi er litt tidlig ute, er at Electronic Arts vil gi dere ordentlige svar på det dere er nysgjerrige på, og derfor vil ta kontakt med de forskjellige studioene etter å ha sett deres spørsmål.

Vi gleder oss veldig til å se hva dere undrer på, og 17. februar stiller jeg med en bunke av deres spørsmål hos Electronic Arts.

Nå har du sjansen til å få svar på alt du lurer på, og fyr løs i kommentarfeltet. Lykke til.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

2026052221571700_c

Port-rapport: Tales of Arise – Beyond the Dawn Edition

300 år med undertrykkelse er mer enn nok til å bryte ned et folkeslag. Folket fra planeten Rena har gjort...

98cba5d615c78ee84a237dbd3ad6c24f5b8f34f8-2000x2000.png

AOC Q27G4ZDR – God OLED-monitor til en billig penge​

Når man skal vurdere en ny skjerm er det en rekke ting man bør se etter. Hvilken størrelse trengs, hvilke...

de34ac79096097e1c77611592950e4d3e716ebf35006f09f

Bluey’s Quest For The Gold Pen – Baby’s First Zelda!

Jeg antar jeg ikke er den eneste som har fått med meg fenomenet “Bluey”, den australske TV-serien om en familie...