Galningene slipper løs før tiden!

Det voldelige radarparet Kane og Lynch har fått fremskjøvet lanseringsdatoen sin. Dermed blir det trøbbel i Shanghai helt på tampen av sommerferien.

Galninger

Det første «Kane & Lynch»-spillet fikk middelmådig kritikk, og ble ikke helt det storspillet danske Io Interactive hadde håpet på. Til tross for dette er en film basert på spillet med Bruce Willis i produksjon, og oppfølgeren til spillet er like rundt hjørnet.

I oppfølgeren følger vi det kriminelle radarparet i actionfylte Shanghai. I tilleg til å forbedre actionelementene har Io Interactive lagt et unik grafisk filter på spillet, som gjør skjermbildet skittent og «Youtube»-aktig.

Den original lanseringsdatoen var satt til 27. august i år, men nå har altså Eidos besluttet å gi det ut en uke før, altså 20. august. Gode nyheter for alle som gleder seg til å leke med psykopatene, med andre ord.

Se bilder fra spillet på neste side!

«Kane & Lynch 2: Dog Days» lanseres på Xbox 360, Playstation 3 og PC 20. august. Spillet er utviklet av Io Interactive og utgis av Eidos.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Splett

Vi har prøvd Splett!

John-Edvard har fått prøve seg på det prisvinnende norske spillet Splett sammen med Eirik André Trå Leira fra EikPix. Demoen...

SI_3DS_StarFox643D_image1600w

Tilbakeblikk: Star Fox 64 3D

15 år har gått siden 3D-remaken av Star Fox 64 landet på 3DS som det andre håndholdte spillet i serien....

evercade-home-computer-handhelds

Ukens spillnytt

Denne uken kan vi lese om en Early access-suksess, gamle helter fra 80-tallet gjenoppstår i ny form og nroske spill...