Halo 4: De første bildene

Microsoft og 343 Industries kunne i går annonsere et helt nytt Halo-spill, og vi kan i dag presentere debut-traileren her på siden.

Det var nok ikke mange som ble skikkelig overrasket da Microsoft stolt kunne annonsere et nytt kapittel i Halo-serien, men man ble ikke akkurat skuffet heller. Halo 4 vil ifølge Microsoft bli den første delen av en ny Halo-trilogi. Mens utvikler Bungie har gått videre til en saftig kontrakt med utgiver Activision, har studioet 343 Indistries, som har jobbet med en rekke Halo-relaterte utgivelser siden det ble stiftet, fått den gjeve oppgaven.

I Halo 4 er Master Chief tilbake som spillbar figur, og handlingen starter en liten stund etter at Halo 3 sluttet. Sjekk traileren her:

Halo 4 utvikles av 343 Industries og utgis av Microsoft Game Studios for Xbox 360. Lansering er foreløpig satt til vinteren 2012.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

2026052221571700_c

Port-rapport: Tales of Arise – Beyond the Dawn Edition

300 år med undertrykkelse er mer enn nok til å bryte ned et folkeslag. Folket fra planeten Rena har gjort...

last ned (2)

Tilbakeblikk: Batman: Arkham Asylum – Et nært perfekt spill selv i dag

Batman er en helt som skiller seg ut fra de aller fleste fordi han er en “vanlig dødelig” som oss...

4dfc4437-b2b0-4acc-b149-8a24fc0f05bd

PlayStation Plus-spillene du får i Juni

April byr på utfordringer for de som leter etter det med Lords of The Fallen, et dykk i nostalgien med...