Her er den tredje utvidelsen

Utgiver Electronic Arts og utvikler Bioware har sluppet en lanseringstrailer for tilleggspakken Rebellion for rollespillet Mass Effect 3.

Mer av alt

Det nærmer seg lansering av den tredje gratispakken for Mass Effect 3, denne gangen ved navn Rebellion. Her får vi to nye kart, en ny lagoppgave og en ny utstyrsluke for bruk i samarbeidsdelen. Blant de nye figurene finner vi Vorcha, mannlige Quarians og tidligere Cerberus-agenter. I tillegg pøser Bioware på med nye våpen og utstyr til bruk i flerspillerbiten, hvorav mange av dem allerede er til salgs i egne pakker. I anledning lansering, kommer selvsagt lanseringstraileren, og i mangel av alternativer, er denne på fransk. Men vi satser på at våre kvikke lesere klarer å resonnere seg frem til innholdet.

Se trailer

Mass Effect 3 utvikles av Bioware og utgis av Electronic Arts for Xbox 360, PC og PlayStation 3. Rebellion skal etter planen lanseres 29. mai.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

PXL_20260527_140634869.TS-000

Reisebrev: Lansering av 007 First Light hos IO Interactive

Været kunne ikke vært mer på IO Interactive sin side når de skulle lansere resultatet av syv år med arbeid...

rocketleague

Ukens spillnytt

Star Citizen når en ny og dyr milepæl Spillet som har vært under utvikling og kontinuerlig støtte fra spillere via...

SCR-20260420-i8f

Reiserapport: Nye skjermer fra AGON by AOC og Philips Evnia

Jeg ble invitert til Dubrovnik for å få en forsmak på neste generasjon med PC-skjermer fra AOC og Philips. Personlig...