Lover fantastisk grafikk

Nå er det bare rundt en liten uke til 4A Games og THQ slipper ut deres neste storspill «Metro 2033: The Last Refuge». I forbindelse med dette har den amerikanske spillsiden GameTrailers fått æren av å legge ut tre splitter nye videoer som viser hvor lekkert «Metro 2033: The Last Refuge» er. Videoene kan sees her, her og her. I tillegg har THQ sluppet tre flotte skjermbilder til spillet (kan sees under).

I tillegg til at selve plottet i «Metro 2033» vil foregå i et katastroferammet Moskva, avslører 4A Games at karakterene i spillet vil snakke perfekt russisk.

«Metro 2033» har slippdato 19. mars 2010. Spillet kommer til Xbox 360 og PC.


Picture of Erling Løken Andersen

Erling Løken Andersen

Erling er tidligere ansvarlig redaktør i Spill.no, nå styreleder i Omega Media, som eier og driver Spill.no. Erling har jobbet med spill siden 2006; først som spillutvikler, deretter spilljournalist og redaktør.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Mouse P.I. For Hire_header

Mouse: P.I. For Hire – DOOM-boat Willie

Mouse: P.I. For Hire er som om den voldelige fetteren til Mikke Mus hadde fått lage en Doom-klone på 1930-tallet....

4dfc4437-b2b0-4acc-b149-8a24fc0f05bd

PlayStation Plus-spillene du får i Juni

April byr på utfordringer for de som leter etter det med Lords of The Fallen, et dykk i nostalgien med...

Skjermbilde 2026-04-23 103015

Saros – En solid oppfølger i alt annet enn navnet

  Med Saros prøver finske Housemarque å peile seg inn på en mer tradisjonell narrativ reise enn de har gjort...