Ny kamp mot Locust

Det manglet ikke på stortitler under Xbox One sin pressekonferanse natt til Tirsdag norsk tid. En etter en presenterte Phil Spencer de nye titlene til konsollen som skulle bære merkenavnet inn i fremtiden.

Det siste spillet som han avdukket var kanskje ikke så overraskende Gears of War 4. Serien har vært en av de ekslusive flaggtitlene til Xbox og det fjerde kapittelet i serien ble visst frem i form av en 9 minutter lang spillbar demo.

I løpet av demoen fikk vi følge med to soldater som jagter etter det som ser ut til å være muterte monstre i et forlatt gotisk slott.

Gears of War 4 er ventet engang sent i 2016.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

dv_web_D18000136424501

Logitech G Pro X2 Superstrike – Når hvert millisekund teller

For å forklare det først som sist, er jeg ikke verken en aspirerende E-sportstjerne eller den som spiller mest på...

Ukens Spillnytt

Ukens spillnytt

Lego 2K Drive tas ned fra butikkene 19.mai På dagen tre år etter det ble lansert blir Lego 2K Drive «delistet»...

IndianaJonesAndTheGreatCircle_EN_06

Port-rapport: Indiana Jones and the Great Circle (Switch 2)

Som mange andre på min alder har jeg et kjært forhold til Indiana Jones, hovedsakelig gjennom å få oppleve filmene...