Nyeste Call of Duty visst frem

Activision har nylig kunngjort at det nyeste spillet i Call of Duty serien vil bli kalt Vanguard og skal utgies den 5 November.

I Vanguard vil spillerne være vitne til opprinnelsen til de moderne spesialstyrkene ved å danne Task Force One i en narrativ kampanje som strekker seg over øst- og vestfronter i Europa, Stillehavet og Nord -Afrika. Du vil spille fire forskjellige karakterer gjennom kampanjen fra Australia, USA, Storbritannia og Sovjetunionen.

Sledgehammer lover at spillet skal putte deg i midten av de mange episke slagene under andre verdenskrig, fra Midway øyene, Stalingrad og mot Rommels sine ørkenrever i Nord-Afrika.

I Multiplayer skal du få 20 forskjellige kart på dag én ved lansering, og som vanlig vil en Zombie-modus bli tilgjengelig.

Call of Duty: Vanguard er utviklet av Sledgehammer Games og er tilgjengelig for forhåndsbestilling nå på PC, PS4, PS5, Xbox One og Xbox Series X/S.

Picture of Alexander Lund

Alexander Lund

Opplevde "good old days" av videospill, og har fremdeles den gamle grå PSX som sin favorittkonsoll. Liker en god historie bedre en mange pixler og FPS i et spill
Siste nyheter

Relaterte innlegg

La meg begynne denne anmeldelsen med en metafor:Noen ganger ønsker du en ny smaksopplevelse når du skal velge restaurant. Du...

Det vil komme en dag hvor vi slutter å bli imponert av at spill fra forrige konsollgenerasjon som blir portet...

Helt siden jeg så “Smokie and the Bandit” som barn, har jeg hatt en fascinasjon for tungtransport i høy fart....