Kvikkblikk – Rainbow Six: Extraction

Ubisoft sitt nyeste tilskudd til Rainbow Six serien er kanskje langt unna hva serien en gang var, men denne nye vrien på Left 4 Dead oppskriften har i det minste klart å fange oppmerksomheten til oss i Spill.no

For å gi Kjell-Arne litt mer tid med spillet etter det slipper ut laget vi denne videoen hvor Anders snakker om sin erfaring med spillet så langt.

Rainbow Six: Extraction lanseres 20. januar på alle plattformer du kan tenke deg, og har støtte for krysspilling, og blir en del av Game Pass på Xbox og PC allerede ved lansering

Picture of Anders Lønning

Anders Lønning

Tobarnsfar fra Haugesund med dagjobb som elektriker/automatiker i oljebransjen. Har skrevet om spill i et tiår nå, og er over gjennomsnittet glad i filmen Dredd fra 2012.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

e0519b58-8c95-3690-8ca4-f793cb66165f

Ukens spillnytt

Flere spill går en god sommer i møte Det er ikke noe som varmer vårt pikselhjerte mer enn å lese...

Standard_Edition_textless

Ukens spillnytt

Fable utsatt til 2027 I et innlegg på X skriver Xbox at de har valgt å skyve lanseringen av Fable...

rocketleague

Ukens spillnytt

Star Citizen når en ny og dyr milepæl Spillet som har vært under utvikling og kontinuerlig støtte fra spillere via...