Bane spillbar i Arkham City
0

Bane spillbar i Arkham City

aug 01 Spill.no  

En rekke nye detaljer om Rocksteadys Batman: Arkham City, blant annet at figuren Bane blir spillbar, ble avslørt i et panelintervju på Comic-Con. Se hele intervjuet her.

Embargo opphevet

Detaljene bare fortsetter å piple ut om det kommende Batman: Arkham City, og mengden av lekkede nyheter begynner å bli et imponerende fenomen helt på egenhånd. Som kjent var Rocksteady tilstede på årets tegneseriemesse Comic-Con, og siden opptaksembargoen ble opphevet i dag, kan vi endelig vise en fullstendig video hvor fansen får stille spørsmål til et panel av personer som har deltatt i utviklingen av spillet, blant annet Joker-stemmen Mark Hamill.

En rekke smådetaljer, som at Catwoman-delen kommer til å utgjøre rundt fire timer, blir stadig vekk avslørt i løpet av intervjuet, men nyheten om at Bane blir spillbar i en egen underhistorie sammen med Batman, må vel regnes blant de mest oppsiktsvekkende. Se Gamespot-opptaket her:

Batman: Arkham City utvikles av Rocksteady Games og gis ut av Warner Bros Interactive. Spillet lanseres for PC, Xbox 360 og Playstation 3 den 21. oktober i år.

About Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.