Dropper Battlefield 1943 fra PS3-versjonen av BF3

Under årets E3 posisjonerte både Sony og Microsoft seg for å friste flest mulig kunder i høstmånedene. Mens Microsoft sikret seg tidsbegrenset eksklusivet på nedlastbart innhold til Call of Duty: Modern Warfare 3, annonserte Sony en avtale med Electronic Arts om at PS3-versjonen av Battlefield 3 også skulle inneholde det nedlastbare spillet Battlefield 1943.

Ingen 1943

Oppmerksomme Battlefield 3-spillere i USA har oppdaget at PS3-versjonen av spillet slett ikke inneholder Battlefield 1943, slik Sony lovte på E3. Nettsiden VG247 siterer den offisielle Battlefield 3-twitteren, som sier at i stedet for å få Battlefield 3 gratis vil PS3-eiere få tilgang til fremtidige utvidelsespkakker til spillet før Xbox 360-spillerne.

Tidseksklusiviteten for Battlefield 3-tilleggspakkene på Playstation 3 ble forøvrig annonsert allerede i september, men verken Sony eller Electronic Arts sa noe om at Battlefield 1943 var blitt droppet fra PS3-versjonen da.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

High-on-Life-2-8636417da340b43c7789

High on Life 2 – En ufokusert oppfølger

Det første High on Life ble tatt i mot med blandede følelser. Dersom du var glad i humoren fra Rick...

g325-lightspeed-3qtr-front-left-angle-black-gallery-1

Logitech G325 – Helt greit, ikke nødvendigvis «hverdags-vennlig»

Noe av det viktigste for meg i en travel hverdag er lyd i forskjellige former: Jeg jobber som lydtekniker, men...

16_9 Super hero art

Lil’ Gator Game (GOTY-edition) – En kort og lite engasjerende opplevelse

  For mange av oss var barndommen en tid hvor fantasien fikk flyte fritt, hvor pinner, steiner og løv kunne...