Bak kulissene i AC3

Ubisoft har sluppet første del av en videoserie som fokuserer på utviklingsprossessen bak det kommende snikmorderspillet Assassin’s Creed III.

Mesterverk

Med hundrevis av mennesker ansatt i fem studioer, setter Ubisoft sammen bitene til det som skal bli Assassin’s Creed III. Den nye videoserien Inside Assassin’s Creed III, får vi se hvordan de forskjellige aktørene bidrar på sine felt, og hvordan det hele settes sammen til slutt. Og ikke minst: En hel haug med ny info og ferske scener fra spillet!

Se Episode 1: Making a Masterpiece

Assassin’s Creed III utvikles og utgis av Ubisoft for Xbox 360, Playstation 3, PC og Wii U. Spillet lanseres 31. oktober på 360 og PS3, 23. november på PC, og på lansering av konsollen Wii U, som ennå ikke har fått noen dato.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

BB5A4844-3A4E-4C2A-8581-F2A47397C734_1_102_a

Intervju: Hilde Sunde fra IO Interactive – From Tysnes for Love

Ett av høydepunktene fra turen til København var å få intervjue Hilde Sunde fra Tysnes om jobben hennes som Lead...

3c864ec9825d80237aa5ef8ac86e54552a185615f8194614

Directive 8020 – I rommet kan ingen se deg angre dine valg

Supermassive Games har markert seg på kartet med spill hvor de sikter på å gi en filmatisk opplevelse med sentrale...

NJ22-

Test: NYXI Hyperion 3 Wireless – Endelig gode Joy-Cons for håndholdt spilling?

Nintendo klarte med den første Switch-konsollen å konvertere meg fra å ikke bry meg så mye om håndholdt spilling til...