Disse vant i luke #1-#6

En uke er gått siden vi startet opp årets julekalender, og etter en god start har vi også trukket vinnerne for de seks første lukene. Nedenfor kan du se en oversikt over vinnerne i denne omgang:

Luke #1: 
Vinner: Cypex 1992
Riktig svar: Hans personlige sol
Premie: Goodiebag

Luke #2:
Vinner: Sagenes
Riktig svar: Sweetwater
Premie: Goodiebag

Luke #3:
Vinner: Tirmas
Riktig svar: Canada
Premie: Goodiebag med Rocksmith 2014 til PS3

Luke #4:
Vinner: moohouse
Riktig svar: Regnværet
Premie: Goodiebag

Luke #5:
Vinnere: Hampus og kent123
Riktig svar: Super Mario
Premie: Goodiebag med The Bureau: XCOM Declassified

Luke #6:
Vinner: Sew97
Riktig svar: Den lilla
Premie: Goodiebag

Vi gratulerer vinnerne, og ber de som ikke har gjort det om å sende navn og adresse via PM til Alexander (PacSack) så snart som mulig slik at vi får sendt premiene. Ellers er det bare å ønske lykke til til dere andre videre i julekalenderen!

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

GTA-Online-money

GTA Online ruller fortsatt inn tullete mye penger for Rockstar Games

Vi vet alle sammen at den største genistreken Rockstar Games har gjort, var å lansere GTA Online sammen med GTA...

3c864ec9825d80237aa5ef8ac86e54552a185615f8194614

Directive 8020 – I rommet kan ingen se deg angre dine valg

Supermassive Games har markert seg på kartet med spill hvor de sikter på å gi en filmatisk opplevelse med sentrale...

PXL_20260527_140634869.TS-000

Reisebrev: Lansering av 007 First Light hos IO Interactive

Været kunne ikke vært mer på IO Interactive sin side når de skulle lansere resultatet av syv år med arbeid...