Første TV-reklame for Wii U

I går slapp Nintendo den første TV-reklamen for Wii U-konsollen som skal lanseres 30. november i Europa. I reklamen fokuserer Nintendo på fem ulike punkter som skal fremheve det unike med den kommende konsollen.

Belærende

I tillegg til å fremheve at det er snakk om en helt ny konsoll og ikke bare en utvidelse til Wii, ønsker Nintendo åpenbart å nå folk flest med reklamen, og lære de opp i hva Wii U er og kan.

Reklamen går for tiden på TV i England. Se reklamefilmen her:

Wii U er Nintendos nye konsoll som lanseres 30. november.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

R (2)

PlayStation stopper salg av fysiske spill: De positive og negative sidene

I går kunngjorde Sony at de vil stoppe å selge spill i fysiske eksemplarer fra og med januar 2028. Dette...

Image (1)

Konkurranse – Vinn gamingutstyr fra Steelseries

Er du en inspirerende musiker eller en kreativ sjel? Da bør du lese videre. Vi har omsider fått relansert vår...

DevilMayCry5DevilHunterEdition_01

Port-rapport – Devil May Cry V (Switch 2)

Det vil komme en dag hvor vi slutter å bli imponert av at spill fra forrige konsollgenerasjon som blir portet...