Bli med på Minecraft-eventyr

Den norske brukeren Addexio har laget en eventyrserie basert på sine reiser i Minecraft-universet.

17 episoder

Som våre lesere vet, er vi alltid interessert i finurlig Minecraft-stoff, og her om dagen ble vi tipset om en fyr som lager gode, informative og morsomme videoer. Addexio, som spilleren heter, har til nå laget en eventyrserie på 17 episoder, og flere skal det bli. Han besøker Nether, møter på varulver og finner skjulte huler. Han tar seg også turen til himmellandet Aether, hvor han får seg en liten overraskelse.

Se første video i serien

Minecraft utvikles av Mojang for PC. Spillet er på tross av en enorm spillerskare fremdeles i beta, og skal etter planen lanseres 18. november.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

True-Fear-752aba75398d9291a8a5

True Fear: Forsaken Souls – Avslappende skrekkspill

Det er over 10 år siden det første kapittelet i True Fear: Forsaken Souls-serien kom ut, og åtte år siden...

dv_web_D18000136424501

Logitech G Pro X2 Superstrike – Når hvert millisekund teller

For å forklare det først som sist, er jeg ikke verken en aspirerende E-sportstjerne eller den som spiller mest på...

MarioTennisFever-scrn-03

Mario Tennis Fever

  Et sikkert tegn på at en Nintendo-konsoll er i sitt vanlige trav er at det kommer Mario-sportspill ut på...