Gratis DLC i to uker

Tilleggspakken The Agents of Change for skytespillet Brink kommer til å være gratis å laste ned i to uker etter lansering.

Riper i lakken

Det er ingen tvil om at Brink, på tross av å være et enormt underholdende flerspillerskytespill, slet innledningsvis på en rekke punkter. Lag på servere, svak AI på bots, ubalanserte våpen, og lange køer dannet helt unødvendige riper i den ellers så blanke lakken, noe du kan lese om i anmeldelsen vår.

En real patch har i etterkant ordnet opp i mange av problemene, men fansen er nok ennå skuffet etter den svake lanseringen. Og akkurat det har utvikler Splash Damage og utgiver Bethesda tenkt å gjøre noe med. Den første tilleggspakken til spillet, The Agents of Change, vil være gratis å laste ned for både Xbox 360, Playstation 3 og PC de to første ukene etter lansering. Denne var egentlig planlagt en sen juni-lansering, men nå ser det ut til å trekke til juli før vi får muligheten til å sette tennene i den.

Brink er utviklet av Splash Damage og utgis av Bethesda. Spillet er lansert på Xbox 360, Playstation 3 og PC.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Skjermbilde 2026-04-23 103015

Saros – En solid oppfølger i alt annet enn navnet

  Med Saros prøver finske Housemarque å peile seg inn på en mer tradisjonell narrativ reise enn de har gjort...

Standard_Edition_textless

Ukens spillnytt

Fable utsatt til 2027 I et innlegg på X skriver Xbox at de har valgt å skyve lanseringen av Fable...

de34ac79096097e1c77611592950e4d3e716ebf35006f09f

Bluey’s Quest For The Gold Pen – Baby’s First Zelda!

Jeg antar jeg ikke er den eneste som har fått med meg fenomenet “Bluey”, den australske TV-serien om en familie...