Hodejegeren drar på jakt

San Diego Comic-Con 10 gikk som kjent av stabelen forrige uke. Selv om messen originalt var tildelt tegneserier og deres kultur har den, i de senere årene, blitt en av de største samlingene for populærkultur, også over et mangfold av andre medier. Film, tv og ikke minst spill er alle sterkt representert, både med boder og pressekonferanser, og er det et kulturfenomen som virkelig er godt grunnet i alle de forskjellige mediene er det «Star Wars». Da er det kanskje ikke overraskende at «Star Wars: The Force Unleashed II» også hadde mye å by på under årets messe.

 

Blant annet ble det sluppet en haug med nye skjermbilder, som kan ses på neste side, og utviklerdagboken som kan ses over. Derimot var kanskje den mest interessante avsløringen at selveste Bobba Fett vil ha en sentral rolle i spillet. Sammen med avsløringen ble det også vist frem en mellomsekvens fra spillet som kan ses under.

 

Se flere bilder fra «Star Wars: The Force Unleashed II» på neste side.

 

«Star Wars: The Force Unleashed II» har slippdato 29. oktober 2010. Spillet kommer til Xbox 360, Playstation 3 og PC. Det vil også finnes egne versjoner til Wii, Nintendo DS og iPhone.

«Star Wars: The Force Unleashed II» har slippdato 29. oktober 2010. Spillet kommer til Xbox 360, Playstation 3 og PC. Det vil også finnes egne versjoner til Wii, Nintendo DS og iPhone.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

007 - Nightfire_SLES-51258_20260408015600

Tilbakeblikk: James Bond 007: Nightfire

Vi nærmer oss med stormskritt lanseringen av det første nye James Bond spillet på over 14 år. Men før vi...

4dfc4437-b2b0-4acc-b149-8a24fc0f05bd

PlayStation Plus-spillene du får i April

April byr på utfordringer for de som leter etter det med Lords of The Fallen, et dykk i nostalgien med...

who-are-you-button-1736523406130

Who are you!? – Mysteriet forblir uløst

Skrekk-titler er en hårfin kunst å få til i dagens overgrodde landskap. Som en utvikler må man konsekvent bringe noe...