The boys are back in town!

Sony har annonsert at Playstation 2-klassikerene blir tilgjengelig på Playstation 4 i år, men før du hopper igjennom taket skal du være klar over at det er kun snakk om oppskalering av PS2-versjonene, med trofèstøtte som blir gjort tilgjengelig igjennom den digitale nettbutikken. Den originale trilogien finnes allerede i HD på PS3, men denne gangen får vi en liten ekstra gullerot.

I tillegg til Jak & Daxter: The Precursor Legacy, Jak II: Renegade og Jak 3, blir nemlig Jak X: Combat Racing gjort tilgjengelig for første gang etter lansering på PS2 tilbake i 2005. Både fans av serien, samt nye spillere har derfor god grunn til å se frem til et gjensyn med denne duoen.

Picture of Stig Kenneth Limmesand

Stig Kenneth Limmesand

Stig Kenneth Limmesand. 28 år og enda ikke voksen. Bachelorgrad i videojournalistikk. Spiller alle mulige spill, men foretrekker eventyr og plattformer. Favorittene er blant annet Mario, Zelda, Crash Bandicoot, Uncharted og Guitar Hero.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Enda en uke kryper mot veis ende og da er det dags for nok et innslag av Ukens Spillnytt. Vi...

Etter mer enn ti år med Shovel Knight i fokus har tiden kommet for Yacht Club Games å introdusere sin...

CD Projekt Red bestemte seg i kjent stil for å være veldig tidlig ute med å offisielt annonsere et spill...