Eventyret fortsetter i februar

Mens jeg på min side holder på å laste ned den første episoden av Telltale Games fabelske spillserie, er det mange som har ventet tålmodig på den neste episoden. Den første episoden ble sluppet ut først i oktober i fjor, og siden den gang har det vært stille i leiren til Telltale Games.

Nå viser det seg at produksjonen ikke har vært helt uten problemer. Kevin Bruner, president av Telltale Games, forklarer i et foruminnlegg at det har vært problematisk å få ut den ettertraktede episoden.

– ”Av forskjellige årsaker har det vært en kamp å få ut denne episoden”

Vi kan bare spekulere i hvilke problemer som forsinket produksjonen, men Telltale Games har utvilsomt mye å gjøre for tiden med andre sesong av The Walking Dead og ikke minst det planlagte Game of Thrones-spillet. Til tross for forsinkelser er det nok en gledelig beskjed til fansen som kan fortsette eventyret i februar, og vi håper at problemene løsner for den populære spillskaperen.

Kilde: Destructoid

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

716be9eb-bc97-360f-99ff-2c8c694c4d23

Rockstar har vist frem coveret til Grand Theft Auto VI

Omsider har vi fått nytt fra Rockstar, men kanskje ikke det folk flest hadde forventet I dag slapp nemlig Rockstar...

SCR-20260420-i8f

Reiserapport: Nye skjermer fra AGON by AOC og Philips Evnia

Jeg ble invitert til Dubrovnik for å få en forsmak på neste generasjon med PC-skjermer fra AOC og Philips. Personlig...

hl2

Spillåret: 2004

2004 er året hvor Facebook ble lansert (i USA), Shrek 2 og Spider-Man 2 tronet på kinofronten og sist men...