Han vant en PS3

Nylig arrangerte vi i Spill.no en brukeranmeldelseskonkurranse, hvor vinneren kunne stikke av med en splitter ny Playstation 3 «Slim» spillkonsoll, verdi 2489 kr.

Konkurransen gikk rett og slett ut på å skrive den beste brukeranmeldelsen i hele november 2009. Nå er vinneren kåret. I juryen satt redaksjonen i Spill.no, og våre to Moderatorer, Paradox og Caspy92.

Etter en lang og møysommelig utvelgingsprosess kom vi til slutt frem til fire finalister:
Maddoc sin anmeldelse av «Fable II»
Crizt sin anmeldelse av «Metroid Prime»
Gustad sin anmeldelse av «Call of Duty: Modern Warfare»
Svinepels sin anmeldelse av «Machinarium»

Alle disse er verdige vinnere, men Svinepels trakk til slutt det lengste strået – og stikker dermed av med en splitter ny Playstation 3. Juryen begrunner avgjørelsen med følgende uttalelse:

«Svinepels viser med sin anmeldelse en moden, profesjonell tilnærming til det norske språket og kunsten å anmelde spill. Anmeldelsen plasserer «Machinarium» i en relevant kontekst, og hjelper leseren å forstå spillets unike kvaliteter. Bildebruken er utmerket, grammatikken er god og brødteksten er inndelt i logiske avsnitt. Alt i alt en fortreffelig anmeldelse!»

Vi gratulerer Svinepels med seieren, og oppfordrer alle våre medlemmer til å fortsette å skrive gode brukeranmeldelser. Det kommer flere, lignende konkurranser i nær fremtid.

PS: Er du Tilhenger av Spill.no på Facebook enda? Klikk her!

Picture of Erling Løken Andersen

Erling Løken Andersen

Erling er tidligere ansvarlig redaktør i Spill.no, nå styreleder i Omega Media, som eier og driver Spill.no. Erling har jobbet med spill siden 2006; først som spillutvikler, deretter spilljournalist og redaktør.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Når man skal vurdere en ny skjerm er det en rekke ting man bør se etter. Hvilken størrelse trengs, hvilke...

Omsider har vi fått nytt fra Rockstar, men kanskje ikke det folk flest hadde forventet I dag slapp nemlig Rockstar...

Av og til blir man konfrontert med hvor subjektive spillopplevelser er. I de fleste storspill er det enkle, universelle knagger...