Møt Michael, Trevor og Franklin

I går kveld kom jeg hjem etter å ha fått kikket nærmere på Grand Theft Auto V i en time i London. Jeg kan ikke fortelle noe om det før på torsdag, men Rockstar har vært snille nok til å slippe tre helt nye trailere fra spillet i dag.

I disse blir du bedre kjent med de tre hovedpersonene i spillet, Michael, Trevor og Franklin. Grunnet stor belastning på serverne til Rockstar for øyeblikket ser det ut til at trailerne går ned med jevne mellomrom, så det kan lønne seg å smøre seg med litt tålmodighet.

Her er trailerne:

Her er en YouTube-versjon av trailerne siden Rockstars servere er noe ustabile:

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

CD Projekt Red bestemte seg i kjent stil for å være veldig tidlig ute med å offisielt annonsere et spill...

Sony ser ut til å sette prisrekord med PS6, KI-koding har påvirket et av de største nettstedene for dekompilering og...