Nintendo utvider indie-satsingen

Det ser ut til at Nintendo sin elektroniske spillplattform, Nintendo eShop, har begynt å fokusere på å tilby sine fans et stort utvalg av Indie-spill.

På nettsiden tilbyr de nå både det respekterte Trine 2: Directors`s Cut og Siesta Fiesta til svært gunstige priser.

Med et fokus som stadig blir mer sentrert på nedlastbare spill den siste uken, ser det ut til at Nintendo har funnet en nisje som kan skille dem fra både Playstation 4 og Xbox One. Nintendo har hatt en tørkeperiode når det gjelder storspill og hvis du begynner å bli utålmodig, så kan disse spillene få tiden til å gå mens du venter på de store titlene til høsten.

Andre spill som nå kan kjøpes er:

Wii U

  • Wooden Sen’Sey ($9.99)
  • Uforia: The Saga  ($4.99)
  • Super Toy Cars  ($7.99)
  • Master Reboot ($14.99)
  • Poker Dice Solitaire Future
  • Chubbins 

3DS

  • Blaster Master 
  • 101 Pony Pets 3D 
  • Pick-A-Gem 
  • Scooby Doo & Looney Tunes Cartoon Universe: Adventure
  • Joindots Game Sale – 3D Game Collection, Gardenscapes, Jewel Match 3
Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Nintendo klarte med den første Switch-konsollen å konvertere meg fra å ikke bry meg så mye om håndholdt spilling til...

Nye Pokémon Lego-sett avduket Pokémon Company og Lego er to gigantiske merkevarer her i verden, og selv om ingen ble...

Som et barn på 90-tallet var jeg dypt engasjert i den største kampen i skolegården: Pokémon mot Digimon. Vi var...