Ny informasjon om Everquest Next

Sony Online Entertainment la ut i dag to nye videoer fra det kommende Everquest Next: Landmark. Tidligere har vi nevnt at neste kapittelet i den populære MMORPG-serien vil komme i to deler. En hoveddel som vil bestå av selve spillet, og en modus som vil la deg utforske de kreative aspektene av spillet.

Det er altså den siste delen, kalt Landmark, som Sony nå viser frem deler av.

Den første videoen viser sjefsdesigner Michael Mann demonstrere crafting systemet i spillet og informasjon om gameplayet. Blant annet vil altere dukke opp tilfeldig i spillet og gi deg mulighet til å skape unike gjenstander og våpen, men bare for en viss periode før de forsvinner igjen.

Den andre videoen. gir oss et innblikk på sagmøllen som du vil få tilgang til og mulighetene det gir. Begge videoene er tilgjengelig nedenfor.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

inKonbini_header art

inKonbini: One Store. Many Stories. – Japansk butikk-romantikk

Å jobbe i butikk kan være både monotont og ensomt, men inKonbini: One Store. Many Stories. viser at det kan...

Standard_Edition_textless

Ukens spillnytt

Fable utsatt til 2027 I et innlegg på X skriver Xbox at de har valgt å skyve lanseringen av Fable...

PXL_20260527_140634869.TS-000

Reisebrev: Lansering av 007 First Light hos IO Interactive

Været kunne ikke vært mer på IO Interactive sin side når de skulle lansere resultatet av syv år med arbeid...