Nylig annonserte Origin Access Premier koster 100 dollar i året.

På kveldens E3 konferanse annonserte Electronic Arts en ny vri på Origin Access tjenesten.

Origin Access har så langt vært en månedlig abonnement tjeneste hvor spiller kunne få spille tidsbegrensede prøve-versjoner av EA sin nyeste spill, samt ha tilgang til et større bibliotek av EA titler. Med dette nye, dyrere Premier abonnementet vil spillere nå få full tilgang til alle kommende EA titler før alle andre, ikke ulikt hvordan Microsoft gjør det med sitt Xbox Game Pass.

Battlefield V, EA Sports spillene og Anthem er alle spill Premier vil gi deg tilgang til før de offisielt lanseres

Prisen på dette gildet vil i følge pressemeldingen vi mottok i løpet av konferansen være 14,99 dollar  i måneden, eller 99,99 kroner for et bindende årsabonnement. Direkte omregnet tilsvarer dette henholdsvis 120 og 805 norske kroner, men noe sier meg at det kanskje blir hakket dyrere for oss når alt kommer til alt.

Picture of Anders Lønning

Anders Lønning

Tobarnsfar fra Haugesund med dagjobb som elektriker/automatiker i oljebransjen. Har skrevet om spill i et tiår nå, og er over gjennomsnittet glad i filmen Dredd fra 2012.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

hl2

Spillåret: 2004

2004 er året hvor Facebook ble lansert (i USA), Shrek 2 og Spider-Man 2 tronet på kinofronten og sist men...

last ned (2)

Tilbakeblikk: Batman: Arkham Asylum – Et nært perfekt spill selv i dag

Batman er en helt som skiller seg ut fra de aller fleste fordi han er en “vanlig dødelig” som oss...

rocketleague

Ukens spillnytt

Star Citizen når en ny og dyr milepæl Spillet som har vært under utvikling og kontinuerlig støtte fra spillere via...