Trackmania-tilleggspakker på vei

Sent forrige uke ble det lansert to ferske trailere til to nye tilleggspakker for Trackmania 2: Canyon, Stadium og Valley. Nettsidene til TrackMania melder at tilleggspakkene vil bli lansert tidlig 2013.

Stadioner og rally

Stadium-banene vil forbli de klassiske banene som mange kjenner fra TrackMania:Nation, men med en forbedret grafikkmotor og mer realistiske kontroller.

I Valley blir det lovet nye og mer realistiske baner der du først kan finne deg selv cruisende rundt på motorveien for så å ende opp på gjørmete veier. Til tross for at TrackMania blir mer realistisk vil du fremdeles kjøre som en gal i loops og over høye hopp.

Se traileren til Stadium her:

Se traileren til Valley her:

Trackmania 2 er utviklet av Nadeo og utgitt av Ubisoft.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

rocketleague

Ukens spillnytt

Star Citizen når en ny og dyr milepæl Spillet som har vært under utvikling og kontinuerlig støtte fra spillere via...

4dfc4437-b2b0-4acc-b149-8a24fc0f05bd

PlayStation Plus-spillene du får i April

April byr på utfordringer for de som leter etter det med Lords of The Fallen, et dykk i nostalgien med...

this-is-an-xbox-campaign_wh3v

Ukens spillnytt

Det går ikke en eneste uke uten at ordet oppsigelse gjentas i denne spalten, men fortvil ikke! Denne uken kan...