
Vi har trukket vinnerne i forrige ukes Abraham Lincoln: Vampire Hunter-konkurranse. Spill.no gratulerer!
Fasit
Det var en overveldende oppslutning rundt nøkkelringene, T-skjortene og bøkene vi hadde å dele ut i forbindelse med premieren for Abraham Lincoln: Vampire Hunter, så det er tydelig at vi skal kjøre videre på konkurranser her på siden. Spørsmålet vi stilte sist var Hvilken annen bok har forfatteren bak filmen skrevet?
Svaret vi skulle frem til var å finne blant annet på Wikipedia, hvor man kan lese følgende:
“[Seth Grahame-Smith] er best kjent som forfatteren av The New York Times-listede og bestselgende romaner Pride and Prejudice and Zombies og Abraham Lincoln: Vampire Hunter[…]” (Oversatt fra engelsk Wikipedia, siden den norske som vanlig er tom)
Det var med andre ord ikke Bubba Ho-Tep, en obskur zombie-komedie med Bruce Campbell eller filmen med det beskrivende navnet Hobo with a Shotgun vi skulle frem til. Blant de som svarte riktig, har vi trukket følgende vinnere, som hver får en kombinasjon av minst to av de tre typene med premier vi har liggende.
Vinnerne
Brukernavn
johnnynisse
maskemannen
sny91
hwe
Spill.no gratulerer nok en gang vinnerne, som kan sende Magnus en PM med adressen sin, og få en liten overraskelse i posten!