Bilder fra «Halo: Reach» lekket

Bungie og Microsoft har vært overraskende hemmelighetsfull rundt høstens lansering av «Halo: Reach», men har tydeligvis god kontakt med spillkjeden EB Games.

Tabbe eller mediastunt

Det var imidlertid en tabbe, eller kanskje et mediastunt, som gjorde at bildene ble lagt ut, og de ble raskt fjernet, men det finnes en rekke våkne folk der ute. Den Xbox-dedikerte nettsiden og magasinet Xcast fikk med seg hendelsen, og fikk kopiert bildene før de etter kort tid ble tatt bort.

«Halo: Reach» har vært så hemmeligholdt at det egentlig ikke er noen utenforstående som vet spesielt mye om spillet. Dermed har rykteflommen gått heftig i løpet av de siste månedene, men det skal være avslutningen på «Halo»-serien. Men hvem vet? Godt mulig de ombestemmer seg og lager mer. Tiden vil vise.

«Halo: Reach» lanseres til Xbox 360 en gang til høsten.

Sjekk ut de første bildene under.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

star_fox_arwing

Ukens spillnytt

Neste Call of Duty kommer ikke til PlayStation 4 Det er vanskelig nok å tro at vi har vært i...

2026052221571700_c

Port-rapport: Tales of Arise – Beyond the Dawn Edition

300 år med undertrykkelse er mer enn nok til å bryte ned et folkeslag. Folket fra planeten Rena har gjort...

9ba1caeb9e9e8aaee648826e68eef6f8b876ef213db346d8f402cd159d34308d

Port-rapport – SnowRunner (Switch 2)

Helt siden jeg så “Smokie and the Bandit” som barn, har jeg hatt en fascinasjon for tungtransport i høy fart....