Dying Light 2 utsatt på ubestemt tid

Nok et storspill er blitt forsinket. De polske utviklerene Techland fortalte nettop over sosiale medier at Dying Light 2 er forsinket.  Opprinnelig planlagt for utgivelse en gang i vårparten av 2020 er det nå usikkert når spillet vil bli sluppet.

Utviklerene selv sier at de trenger mer tid på å lage et spill som tilfredstiller sine egne høye krav of fansens forventninger.

Dying Light 2 følger i rekken av storspill som er blitt forsinket eller utsatt fra en lansering i løpet av våren. Tidligere har topptitler som Final Fantasy VII remake, Cyberpunk 2077 og Marvel’s Avengers også fått utgivelse dato utsatt.

Picture of Alexander Lund

Alexander Lund

Opplevde "good old days" av videospill, og har fremdeles den gamle grå PSX som sin favorittkonsoll. Liker en god historie bedre en mange pixler og FPS i et spill
Siste nyheter

Relaterte innlegg

south_of_midnight_banner.jpg.c1s011o.k.article-00-1b-j3.16o5hg

Port-rapport: South of Midnight (Nintendo Switch 2)

South of Midnight på Switch 2 er et spill jeg faktisk synes det er litt vanskelig å fortelle om. Det...

stack-old-books

C.S. Lewis, gamle bøker og retrospill

Kan Narnia-forfatteren lære oss noe om verdien av å gå tilbake i spillkatalogen?...
Ukens Spillnytt

Ukens spillnytt

Lego 2K Drive tas ned fra butikkene 19.mai På dagen tre år etter det ble lansert blir Lego 2K Drive «delistet»...