PlayStation Plus spillene for februar annonsert.

Starten av 2020 så lenge lovende ut, men med den ene utsettelsen etter den andre ser det heller litt tynt ut. Noe som legger til rette for å spille gjennom spill man har gått glipp av, eller tilbringe litt kvalitets-tid med en gammel klassiker.

Nå som du gjerne har litt tid til overs, hvorfor ikke synke time etter time inn  i et nytt prosjekt i The Sims 4 eller legge Rapture og Colombia et besøk i BioShock: The Collection. Begge disse titlene er nemlig del av Sony sitt PlayStation Plus tilbud for februar måned, og med seg har de også en herlig overraskelse for PlayStation VR eierne, i form av det taktiske flerspiller skytespillet Firewall: Zero Hour.

Alle tre spillene blir gjort tilgjengelige 4. februar, og du har frem til des på deg for å sikre deg spillene fra januar, Uncharted: The Nathan Drake Collection og Goat Simulator. Som alltid er spillene kun tilgjengelige så lenge du har et aktivt PlayStation Plus abonnement.

Picture of Anders Lønning

Anders Lønning

Tobarnsfar fra Haugesund med dagjobb som elektriker/automatiker i oljebransjen. Har skrevet om spill i et tiår nå, og er over gjennomsnittet glad i filmen Dredd fra 2012.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

PXL_20260527_140634869.TS-000

Reisebrev: Lansering av 007 First Light hos IO Interactive

Været kunne ikke vært mer på IO Interactive sin side når de skulle lansere resultatet av syv år med arbeid...

letterlost (8)

Letter Lost – Post Mortem

Ta en spiseskje Papers Please, tilsett en klype Blue Prince, hell over en god klunk med Lovecraft og bland alt...
2026052221571700_c

Port-rapport: Tales of Arise – Beyond the Dawn Edition

300 år med undertrykkelse er mer enn nok til å bryte ned et folkeslag. Folket fra planeten Rena har gjort...