Disse vant i luke #1-#6

En uke er gått siden vi startet opp årets julekalender, og etter en god start har vi også trukket vinnerne for de seks første lukene. Nedenfor kan du se en oversikt over vinnerne i denne omgang:

Luke #1: 
Vinner: Cypex 1992
Riktig svar: Hans personlige sol
Premie: Goodiebag

Luke #2:
Vinner: Sagenes
Riktig svar: Sweetwater
Premie: Goodiebag

Luke #3:
Vinner: Tirmas
Riktig svar: Canada
Premie: Goodiebag med Rocksmith 2014 til PS3

Luke #4:
Vinner: moohouse
Riktig svar: Regnværet
Premie: Goodiebag

Luke #5:
Vinnere: Hampus og kent123
Riktig svar: Super Mario
Premie: Goodiebag med The Bureau: XCOM Declassified

Luke #6:
Vinner: Sew97
Riktig svar: Den lilla
Premie: Goodiebag

Vi gratulerer vinnerne, og ber de som ikke har gjort det om å sende navn og adresse via PM til Alexander (PacSack) så snart som mulig slik at vi får sendt premiene. Ellers er det bare å ønske lykke til til dere andre videre i julekalenderen!

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Nye Pokémon Lego-sett avduket Pokémon Company og Lego er to gigantiske merkevarer her i verden, og selv om ingen ble...

En GTA VI-samlerpakke hvor du får alt annet enn spillet, Obsidian skal få jobbe som før under Bethesda og den...

Hva ville du gjort hvis du plutselig satt med all makt i verden? Selv med gode intensjoner er det ikke...