Enden er nær!

Femte og siste episode i første sesong av zombie-spillet The Walking Dead slippes neste uke, melder Telltale Games.

Ny anmeldelse på vei

Mens de forskjellige plattformene har blitt servert episoder på tilsynelatende tilfeldige tildspunkter, er det denne gangen snakk om en samlet lansering for både Xbox 360, Playstation 3, PC, Mac og iOS den 21. november. Telltale har allerede annonsert at en sesong 2 er på vei neste år.

Vi har, med en ikke uvesentlig mengde selvkontroll, latt være å anmelde episode 2, 3 og 4 enkeltvis, for i stedet å se samtlige fem i sammenheng før vi følger opp den mildt sagt begeistrede anmeldelsen av første episode.

The Walking Dead utvikles og utgis av Telltale Games for Xbox 360, Playstation 3, PC, Mac og iOS, og distribueres via plattformenes nedlastingskanaler og Telltale selv. Les anmeldelse av første episode her.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

IndianaJonesAndTheGreatCircle_EN_06

Port-rapport: Indiana Jones and the Great Circle (Switch 2)

Som mange andre på min alder har jeg et kjært forhold til Indiana Jones, hovedsakelig gjennom å få oppleve filmene...

20260608210206_1

Solarpunk – Sol uten skinn

Omringet av en verden som virker håpløs og fortapt til tider, har mennesker en tendens til å komme opp med...

Mouse P.I. For Hire_header

Mouse: P.I. For Hire – DOOM-boat Willie

Mouse: P.I. For Hire er som om den voldelige fetteren til Mikke Mus hadde fått lage en Doom-klone på 1930-tallet....