Gjør deg klar for et nytt dypdykk i mars

Irrational Games annonserte i dag via Twitter at den tredje tilleggspakken til Bioshock Infinite, Burial at Sea – Episode Two, skal bli tilgjengelig for nedlasting den 25. mars. 

Som navnet tilsier fungerer pakken som en fortsettelse av det vi fikk bryne oss på i november da den første episoden i den lille serien ble lansert. Her fikk vi med karakterer fra Bioshock Infinite et gjensyn med Bioshocks undervannsby Rapture, og på tross av kort spilletid fikk pakken en solid firer av vår skribent Håvard i vår anmeldelse.

Til episode to blir vi blant annet lovet en mer snikeorientert spillbarhet, og den største nyheten kommer nok i form av at man kommer til å spille som karakteren Elisabeth – som kun har fungert som et trofast sidekick til nå. Skaperen selv, Ken Levine, lover oss en god historie som vil inkludere nesten alle nøkkelpersonene fra Bioshock og Bioshock Infinite og gi oss et bredere perspektiv i forhold til spilluniverset, så vi gleder oss definitivt.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

last ned (2)

Tilbakeblikk: Batman: Arkham Asylum – Et nært perfekt spill selv i dag

Batman er en helt som skiller seg ut fra de aller fleste fordi han er en “vanlig dødelig” som oss...

PXL_20260527_140634869.TS-000

Reisebrev: Lansering av 007 First Light hos IO Interactive

Været kunne ikke vært mer på IO Interactive sin side når de skulle lansere resultatet av syv år med arbeid...

Screenshot 2026-05-22 145429

Tomodachi Life: Living The Dream – Sims proppfull med japansk humor!

2013 var en rar tid for Nintendo-fans. Wii U var langt ifra suksessen Nintendo hadde håpet på, og selv om...