Godt nytt år!

Et år har gått og et nytt starter om få timer. For oss i Spill.no har det vært et år i forandring, med nye eiere, samarbeidspartner for stor spillmesse, og nye kontorlokaler. Vi har fått to nye konsoller på markedet, og opplevd vanvittig mange gode spill.

Hva skjer i 2013?

Spill.no er en liten og uavhengig side som seiler sin egen lille rute i spillpressens turbulente hav. Derfor er vi opptatt av å videreutvikle oss og prøve nye ting. Og til det trenger vi dere, leserne. Hva savner du på Spill.no? Hva vil du ha mer av? Og hva vil du ha mindre av? Hva kan vi gjøre for å bli en enda bedre side for deg?

Ta deg gjerne en pause fra raketter og julebrus og sleng inn en kommentar der du skriver dine ønsker for Spill.no i 2013. Alle forslag blir lest.

Da gjenstår det bare å takke for følget i 2012, og på gjensyn i 2013! Godt nytt år!

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Screenshot 2026-05-26 100533

Tilbakeblikk: James Bond 007: Everything or Nothing

Nå er vi aldeles på siste etappe før Agent 007 får sitt første nye spill på vel over 14 år,...

this-is-an-xbox-campaign_wh3v

Ukens spillnytt

Det går ikke en eneste uke uten at ordet oppsigelse gjentas i denne spalten, men fortvil ikke! Denne uken kan...

Xbox_Game_Pass_Games_Coming_in_2026_714e0c5024

Disse spillene kommer til GamePass i mai

Mai byr på mye snadder på Xbox GamePass. Vi får det mystiske Mixtape, Call of The Elder Gods,det høyt etterlengtede...