Slik blir «Battlefield 3»

I går slapp Electronic Arts og Dice en ny video fra det kommende «Battlefield 3». Nå med klipp tatt fra selve spillmotoren!

Moderne krig

I klippet får vi se bruddstykker av soldater i gatekamp, og det ser akkurat så intenst og spennende ut som vi er vant til fra «Battlefield»-serien. Vi i Spill.no kåret «Battlefield: Bad Company 2» til fjorårets beste spill, og kriger fortsatt aktivt på nettet, og har derfor høye forventninger til «Battlefield 3».

Se den ferske traileren her:

«Battlefield 3» utvikles av DICE og utgis av Electronic Arts. Spillet lanseres på PC, Xbox 360 og Playstation 3 høsten 2011.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Nye Pokémon Lego-sett avduket Pokémon Company og Lego er to gigantiske merkevarer her i verden, og selv om ingen ble...

Noen ganger er det bare en barrel roll som skiller en hyllest fra et plagiat....
Sjarmerende førsteinntrykk er dessverre ikke alltid nok for å skape en god spillopplevelse....