Vinn «Singularity» på valgfritt format!

Raven Software er veteraner innen skytespillsjangeren, og deres nyeste skytespill «Singularity» er deres mest ambisiøse spill hittil.

Svar riktig, vinn spill!

Vi i Spill.no har fått muligheten til å gi bort tre eksemplarer av spillet, og slår derfor til med en konkurranse. Alt du trenger å gjøre er å svare riktig på spørsmålet under, og du er med i trekningen av spillet på valgfritt format. Konkurransen avsluttes mandag 5. juli. Lykke til!

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

hl2

Spillåret: 2004

2004 er året hvor Facebook ble lansert (i USA), Shrek 2 og Spider-Man 2 tronet på kinofronten og sist men...

SCR-20260420-i8f

Reiserapport: Nye skjermer fra AGON by AOC og Philips Evnia

Jeg ble invitert til Dubrovnik for å få en forsmak på neste generasjon med PC-skjermer fra AOC og Philips. Personlig...

Resident Evil 6_header

Tilbakeblikk: Resident Evil 6

Resident Evil 6 regnes ofte som det svakeste i serien. Hvordan er det for en som likte spillet i 2012...