Retroblogg fra Spill.no

Nok en gang må vi bare beklage at ukens videoblogg ble forsinket. Men hva er vel bedre enn å åpne en grå mandagsmorgen med en rykende fersk videoblogg fra oss i Spill.no?

Retrospalte

I denne ukens videoblogg forsøker vi oss på en ny spalte, som vi nok kommer til å lage flere av. I denne spalten mimrer vi tilbake til gamle konsoller, og prater litt om hva som gjorde disse unike, hvor viktige de var, og så videre. Først ut er Nintendos originala 8-bits-konsoll fra 80-tallet.


Klikk her for YouTube-versjonen!

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

c0f038eaffe8a7de8b674013fde787a8f4b030093d8cc152a176cd932466f1fc

Scott Pilgrim EX – Nostalgisk smør på flesk

  Bare rolige 16 år etter Scott Pilgrim vs. The World: The Game kom ut er en ny adaptasjon av...

PXL_20260527_140634869.TS-000

Reisebrev: Lansering av 007 First Light hos IO Interactive

Været kunne ikke vært mer på IO Interactive sin side når de skulle lansere resultatet av syv år med arbeid...

Image (1)

Konkurranse – Vinn gamingutstyr fra Steelseries

Er du en inspirerende musiker eller en kreativ sjel? Da bør du lese videre. Vi har omsider fått relansert vår...