In-game-trailer fra norskutviklet MMO

Det norskutviklede onlinerollespillet «Battlestar Galactica Online» skal etter planen lanseres i løpet av vinteren. I dag dukket den første traileren opp som viser hvordan spillet kommer til å se ut.

Artplant

Spillet er utviklet av den norske spillutvikleren Artplant, som er mest kjent for «Kaptein Sabeltann»-spill og andre barnespill. «Battlestar Galactica: Online» er et nettleserbasert onlinespill, basert på den populære TV-serien om menneskenes krig mot Cylon-rasen.

Se den ferske traileren her:

«Battlestar Galactica Online» er utviklet av Artplant og utgis av Bigpoint. Spillet lanseres til nettlesere i løpet av vinteren 2011.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

4dfc4437-b2b0-4acc-b149-8a24fc0f05bd

Dette er PlayStation Plus spillene for mars

Mars byr på noe for enhver smak. Vi får golf, monsterjakt, en slimete tilværelse og en pakke fullt av innhold...

south_of_midnight_banner.jpg.c1s011o.k.article-00-1b-j3.16o5hg

Port-rapport: South of Midnight (Nintendo Switch 2)

South of Midnight på Switch 2 er et spill jeg faktisk synes det er litt vanskelig å fortelle om. Det...

GTA-Online-money

GTA Online ruller fortsatt inn tullete mye penger for Rockstar Games

Vi vet alle sammen at den største genistreken Rockstar Games har gjort, var å lansere GTA Online sammen med GTA...