Black Ops II-DLC lekket

Reklamebilder for tilleggspakken Revolution for skytespillet Call of Duty: Black Ops II har dukket opp på en GameStop-butikk i USA, melder CharlieIntel.

Ifølge reklamen, kommer Revolution først ut på Xbox 360, 29. januar, og vil by på flerspillerkartene Hydro, Grind, Downhill og Mirage, og Zombie-kartet Die Rise. I tillegg vanker det et bonusvåpen – SMG-en Peacekeeper.

Call of Duty: Black Ops II er utviklet av Treyarch og utgitt av Activision for Xbox 360, Playstation 3, PC og Wii U. Les anmeldelse av enspillerdelen og flerspillerdelen.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

3c864ec9825d80237aa5ef8ac86e54552a185615f8194614

Directive 8020 – I rommet kan ingen se deg angre dine valg

Supermassive Games har markert seg på kartet med spill hvor de sikter på å gi en filmatisk opplevelse med sentrale...

Resident Evil 6_header

Tilbakeblikk: Resident Evil 6

Resident Evil 6 regnes ofte som det svakeste i serien. Hvordan er det for en som likte spillet i 2012...

venasaur-and-charizard

Ukens spillnytt

Pokémon FireRed og LeafGreen kommer til Switch, Nioh 3 har fått en god start, og flere utviklere får sparken på...