Er du klar for FIFA 22?

Electronic Arts har fornyet sin lisensavtale med det internasjonale fotballforbundet. Den nye avtalen innebærer at Electronic Arts beholder eneretten til å lage offisielle FIFA-spill frem til 2022.

Fremtidsfotball

2022, det er lenge det. Da begynner jeg seriøst å nærme meg pensjonsalder. Da vil eldstesønnen min fylle 21 år, og da vil maten være i pilleform, mars vil være kolonisert og bilen min kan fly.

Det er så lenge til at jeg har satt fantasien i sving og laget coveret til FIFA 22, slik jeg tror det kommer til å se ut etter at FIFA har firt på kravene og tillatt kybernetiske forbedrede spillere på fotballbanene.

Her er FIFA 22:

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Noen ganger er det bare en barrel roll som skiller en hyllest fra et plagiat....

Det vil komme en dag hvor vi slutter å bli imponert av at spill fra forrige konsollgenerasjon som blir portet...

Jeg antar jeg ikke er den eneste som har fått med meg fenomenet “Bluey”, den australske TV-serien om en familie...