To Battle Royale-figurer klar

Heihachi Mishima og Toro Inoue er begge bekreftet for det kommende Playstation-slåssespillet PlayStation All-Stars: Battle Royale, melder Sony.

Blandet duo

Heihachi er nok den mest kjente av den nyannonserte duoen, da han ikke bare har vært med i samtlige Tekken-spill, men også har en lang karriere som bonusfigur i en rekke andre Namco-titler. Som for eksempel Smash Court Tennis.

Heihachi

Toro Inoue, eller Sonycat, som han også kalles i Japan, er muilgens litt mer obskur raritet. Toro har vært maskot for Sony helt siden 1999, og japanske og japanofile Playstation 3-eiere er garantert enige i at han er en selvskreven figur i selskapets store maskotfest – selv om kanskje bicepsene ikke bugner.

Toro

PlayStation All-Stars: Battle Royale utvikles av Superbot Entertainment og utgis av Sony for Playstation 3 og PS Vita. Spillet lanseres 26. oktober.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

716be9eb-bc97-360f-99ff-2c8c694c4d23

Rockstar har vist frem coveret til Grand Theft Auto VI

Omsider har vi fått nytt fra Rockstar, men kanskje ikke det folk flest hadde forventet I dag slapp nemlig Rockstar...

destiny-2-forsaken

Ukens spillnytt

“Vi får nok aldri Terraria 2” Det er det spillere tenker i hvert fall når ReLogic har annonsert oppdateringen 1.4.6...

9ba1caeb9e9e8aaee648826e68eef6f8b876ef213db346d8f402cd159d34308d

Port-rapport – SnowRunner (Switch 2)

Helt siden jeg så “Smokie and the Bandit” som barn, har jeg hatt en fascinasjon for tungtransport i høy fart....