Møt den andre Jedi-klassen

Star Wars: The Old Republic (TOR) byr på to forskjellige Jedi-klasser, men mens Jedi Knights ser ut til å for det meste by på standardslåssing i form av sverdkamp, har Jedi Consular et betraktelig bredere arsenal av angrepsmuligheter. I tillegg til grunnleggende sverdbehandling kan de tilsynelatende inspirere sine medspillere, helbrede skadede, forvirre motstandere eller slenge omgivelser i hodet på dem – alt i alt en ganske heldekkende hybridklasse.

Jedi Consular og den antatte motparten, Sith Inquisitor, har tidligere ikke vært vist frem i trailere. Her er en video som viser de andre klassene i spillet:

Star Wars: The Old Republic utvikles av Bioware og gis ut av Electronic Arts. Spillet planlegges en PC-lansering senere i år.

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

IMG_3363

Super Bomberman Collection: En nostalgieksplosjon

Et av mine absolutte favorittspill i Super Nintendo var Super Bomberman. Jeg eide det aldri selv, men en av mine...

SI_3DS_StarFox643D_image1600w

Tilbakeblikk: Star Fox 64 3D

15 år har gått siden 3D-remaken av Star Fox 64 landet på 3DS som det andre håndholdte spillet i serien....

inKonbini_header art

inKonbini: One Store. Many Stories. – Japansk butikk-romantikk

Å jobbe i butikk kan være både monotont og ensomt, men inKonbini: One Store. Many Stories. viser at det kan...