Ny Nintendo Indie sending i morgen.

I morgen, tirsdag den 17. mars, kl. 18.00 kan du få med deg siste nytt om kommende indiespill til Nintendo Switch i en ny direktesending kalt Indie World Showcase.

Det har gått en god stund siden sist vi hørte noe fra Nintendo om hva de har planlagt for resten av året etter Animal Crossing: New Horizons lanseres på fredag, og selv om ikke nødvendigvis vi får vite noe nytt om Breath of the Wild 2 eller Metroid Prime 4 på en indie sending, blir det spennende å.se hva Nintendo har på lur.

Sendingen vil vare i ca. 20 minutter og kan ses på Nintendo UKs YouTube-kanal.

Picture of Anders Lønning

Anders Lønning

Tobarnsfar fra Haugesund med dagjobb som elektriker/automatiker i oljebransjen. Har skrevet om spill i et tiår nå, og er over gjennomsnittet glad i filmen Dredd fra 2012.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

R (2)

PlayStation stopper salg av fysiske spill: De positive og negative sidene

I går kunngjorde Sony at de vil stoppe å selge spill i fysiske eksemplarer fra og med januar 2028. Dette...

Kiln-2026_04_23-15-16-58

KILN – Et godt konsept som trenger litt mer tid i ovnen

Jeg har laget krukke på krukke, bare for å knuse andres krukker til det punktet at det hele nesten blir...

4dfc4437-b2b0-4acc-b149-8a24fc0f05bd

PlayStation Plus-spillene du får i Juni

April byr på utfordringer for de som leter etter det med Lords of The Fallen, et dykk i nostalgien med...