Spec Ops: The Line-skaperne skal jobbe med et free-to-play-spill

Yager, som er kjent for fjorårets actionsuksess Spec Ops: The Line, jobber visstnok med et action-spill med en free-to-play-modell. Det kommer fram i en rekke jobbannonser spillstudioet har lyst ut.

De skal søke etter en 3D-artist som skal designe «modeller og teksturer av høy kvalitet», en med erfaring med å jobbe med enten PSN, Xbox Live eller Steam, og sist men ikke minst – «en som kan ta ledelsen innen nivådesignet for et nytt tredjepartsspill med free-to-play». Ingenting offisielt har blitt avslørt av Yager ennå, men disse annonsene må nok bety at et eller annet er på gang.

Yager Development er ikke en spesielt kjent utvikler, men fikk mye oppmerksomhet for enspillerdelen i fjorårets skytespill Spec Ops: The Line. Spillet vakte oppsikt for sin svært engasjerende og moralske historie, og ble for mange et av fjorårets største høydepunkter.

Kilde: 8th-Circuit

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

Undertegnede ble ganske spent da det ble kjent at Ryan Hurst skulle spille Kratos i TV-serien basert på de nyeste...

Gears of War har vært en viktig serie for meg. Tenke seg til at det er 20 år siden vi...

Som en teknofil person må jeg nesten erkjenne at det ofte føles som om teknologien har nådd et platå de...