Tegner med Tetris

YouTube-brukeren Shuey187 demonstrerer spillermusklene sine, og viser oss hvordan man tegner Mario og Luigi ved hjelp av et par runder i retrospillet av alle retrospill: Tetris.

Når man blir veldig, veldig flink til noe, gjør man som oftest én av to ting: Enten finner man en måte å tjene penger på det, eller man går videre til nye utfordringer. Shuey187 har valgt en egen variant, og har i YouTube-kanalen sin en rekke eksempler på tegninger man kan lage i Tetris, bare man har tunga godt plassert i midten av munnen. Blant annet har Nintendo-maskotene Mario og Luigi fått sine avbildinger, og her kan du se hvordan man går til verks for å utrette noe sånt.

Mario:

Luigi:

Picture of Spill.no

Spill.no

Spill.no ble stiftet i 2009 og har siden oppstarten utviklet seg til å bli Norges største uavhengige spillnettside. På Spill.no kan du lese spillnyheter, anmeldelser og mer om spill til Playstation, Xbox, Nintendo, PC, mobil og andre plattformer.
Siste nyheter

Relaterte innlegg

2026052221571700_c

Port-rapport: Tales of Arise – Beyond the Dawn Edition

300 år med undertrykkelse er mer enn nok til å bryte ned et folkeslag. Folket fra planeten Rena har gjort...

Mouse P.I. For Hire_header

Mouse: P.I. For Hire – DOOM-boat Willie

Mouse: P.I. For Hire er som om den voldelige fetteren til Mikke Mus hadde fått lage en Doom-klone på 1930-tallet....

who-are-you-button-1736523406130

Who are you!? – Mysteriet forblir uløst

Skrekk-titler er en hårfin kunst å få til i dagens overgrodde landskap. Som en utvikler må man konsekvent bringe noe...